המלצות

"לכבוד סי השן – מרפאת שיניים
באתי לסי השן לביקור ונשארתי, הגעתי לביקור במרפאה של רונית, החלטנו הבת שלי ואני לעבור טיפול אצל השיננית, ולאחר, שיצאנו מאוד מרוצים מטיפולה המסור, ידיה הקלות והניקוי המושלם החלטתי להביא גם את בת. בנוסף לאחר ביקור וקבלת טיפול מצויין אצל ד"ר עדי היא יצאה כ"כ מרוצה שעזבה את רופאת השיניים הקודמת. ועברה לטיפולה המסור והמקצועי של ד"ר עדי רופאת שיניים מקצועית נעימה בעלת ידיים קלות סבלנית המסבירה בנועם את הטיפול.ישר כוח לעדי ולרונית דן אברהם"

ממליץ: דן אברהם
לכבוד מרפאת "סי השן" נווה שאנן – חיפה
הנדון: הבעת תודה והערכה.
1. לפני כחודש הגעתי למרפאתכם לקבל ייעוץ לגבי השתלת חניכיים והשתלת עצם, לאחר שהייתי במרפאה אחרת אשר טענה שעלי לעבור השתלות הנ"ל.
2. ד"ר עדי סיון גלדור בדקה אותי ביסודיות ובאריכות שן, שן. בדקה וקבעה חד משמעית שאיני צריכה השתלות והסבירה לי ארוכות את הבעיה האישית שלי שהינה קוסמטית בלבד.
3. המקצועיות והאמינות שלה בנוסף לאנושיות הלבביות והחן שבו את ליבי, גרמו לי לנחת ולאמון מלא בד"ר עדי סיון גלדור.
4.עלי להוסיף שהגעתי פעם נוספת לטיפול שיננית אצל הגב' רונית שהייתה מעולה ומקצועית וטיפלה ביסודיות. כמובן שדאגתי שבני גם יגיע לגב' רונית והבן חזר מרוצה באומרו: "מעולם לא ניקו לי כך את השיניים."
5.לכן תודה על הכל, תבורכו וכן ירבו מרפאות שיניים כמו שלכם. וכמו כל דבר בחיים האמינות וההשקעה בלקוח משתלמת.בתודה והערכה רבה
ממליצה: ויויאן

המלצות MedReviews

חוות דעת עבור ד"ר עדי סיוון גילדור מסופקות על ידי MedReviews.co.il חוות דעת על רופאים